Самореалізація

Cамореалізація — це живий, природний, спонтанний процес пробудження в людині життєвої Сили — енергії Кундалини, і з'єднання її (в області тімені голови) із Всепроникаючою Енергією Божественної Любові.

Можна отримати свою Самореалізацію просто сидячи перед комп'ютером і дивлячись на портрет Шрі Матаджі. Обов'язковою умовою є лише чисте бажання отримати її.

Як це робити? Спочатку можна зняти взуття й поставити ступні ніг на підлогу або на землю, щоб Мати Земля змогла очистити Вас від непотрібної енергії. Сядьте зручно, випрямте спину, розслабтесь, дивіться на портрет, зосередивши увагу всередині себе. Тримайте ліву руку на коліні долонею догори, а праву — долонею притисніть до серця. Скажіть всередині себе: "Я є чиста духовна істота", або "Я є чистий Дух". Перенесіть праву руку на згин шиї і лівого плеча. Скажіть: "Я ні в чому не винен". Покладіть праву долоню на чоло, притисніть і скажіть: "Я всіх пробачаю і пробачаю також себе". Покладіть праву долоню на потилицю й попрохайте : "О, Всепроникаюча Енергія Божої Любові, будь ласка, пробач мені за все". Притисніть праву долоню до тім'ячка голови, трохи помасуйте скальп за годинниковою стрілкою й скажіть від усього серця: "Шрі Матаджі, будь ласка, дайте мені мою Самореалізацію, пробудіть мою енергію Кундаліні". Тримаючи праву руку над головою на відстані 10-20 см, намагайтесь відчути прохолодний або ж теплий потік, або подих вітерця, що виходить із тім'ячка. Поміняйте руки. Спробуйте відчути теж саме лівою долонею. Якщо Ви відчуваєте прохолодний або теплий вітерець, це означає, що Ви отримали свою Самореалізацію. Після цього  заплющіть очі і спробуйте увійти в стан без думок, тобто, медитацію.

Робота Кундаліні найефективніша у стані медитації. Медитація — це уміння на деякий час звільнити свою свідомість від проблем, планувань, спогадів та зупинити нескінченний потік думок. Коли людина багато думає, планує, витрачається велика кількість енергії, яку важко відновити за допомогою лише фізичному відпочинку. Під час медитації досягається максимальна енергетична рівновага, яка супроводжується глибокою фізичною та психічною релаксацією. В медитації створюються умови для саморегуляції організму, для відновлення душевного спокою, гармонії, для концентрації розуму та волі. Досвід тисячоліть свідчить про медитацію, як про ефективний засіб впливу на власну психіку та управління нею для вирішення багатьох задач, таких як :

 

· зміцнення нервової системи, покращення психічного та фізичного здоров'я;

· підвищення працездатності;

· установлення рівноваги лівої та правої півкуль головного мозку і тим самим досягнення гармонічної взаємодії свідомості й підсвідомості;

· набуття впевненості в собі;

· розкриття прихованих можливостей;

· пробудження творчого натхнення;

· сприяння самоконтролю, самоорганізації, самопізнанню тощо.

 

Таким чином, у стані медитації визволяються закладені Природою потенційні можливості людини.

Правильна медитація може бути тільки за умови пробудженої Кундаліні. Усі інші техніки медитації не є результативними і можуть бути шкідливими для здоров`я.